W analizie nie ma sytuacji bez WYJŚCIA

KRÓTKO O NAS

Doradzamy, jesteśmy członkami zespołu, szkolimy

Zajmujemy się analizą strategiczną, analizą biznesową oraz systemową. Jesteśmy praktykami i robimy to, co znamy i lubimy.

 Doradzimy lub zrealizujemy powierzone nam prace. Dołączymy do Twojego zespołu i wspólnie przeanalizujemy wymagania oraz zaprojektujemy rozwiązanie. Podniesiemy kompetencje Twojego zespołu dzieląc się naszą wiedzą.

NASZE WARTOŚCI

W AION dbamy o to, by współpraca była wartościowa dla wszystkich stron

Zawsze staramy się prowadzić prace tak, by wszystkie strony czerpały z niej korzyści i satysfakcję. Gdy należy – facylitujemy. Gdy trzeba – doradzamy. Gdy nie wiemy – słuchamy. Gdy nie jesteśmy rozumiani – tłumaczymy. Wszystko po to, by skutecznie wykonać pracę w atmosferze zrozumienia i zaufania. I tak od 26 lat.

CZY WIESZ, ŻE?

Z powodzeniem można wykorzystywać analizę opartą o modelowanie w połączeniu ze zwinnie pracującymi zespołami deweloperskimi? Taka analiza, prowadzona w sposób iteracyjny i przyrostowy może bardzo pomóc w szybszym wytwarzaniu oprogramowania w porównaniu z analizą prowadzoną bez dedykowanych języków modelowania.

Lat obecność na rynku

%

Prac wykonanych zgodnie z metodyką Omnis

Przeszkolonych Analityków Biznesowych

Spotkanie z Jolantą Korczowską | Czerwiec 2021

W ramach cyklu analityczne nieoczywistości będziemy rozmawiali o stylach myślenia, stylach działania oraz konsekwencji wrodzonych predyspozycji, wynikających z tego częściowo zachowań na sprawność zespołu analitycznego.  Naszym gościem będzie Jolanta Korczowska – psycholog kliniczny, psychoterapeuta oraz trener. Oczywiście, rozmowa będzie dostępna na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy do zapisywania się do naszego newslettera, co pozwoli nam na skuteczne informowanie o pojawiających się nagraniach.

Spotkanie z Howardem Podeswą | Lipiec 2021

W kwietniu ukazała się się nowa książka kanadyjskiego analityka biznesowego Howarda Podeswy pod tytułem The Agile Guide to Business Analysis and Planning: From Strategic Plan to Continuous Value Delivery. Z tej okazji zorganizujemy spotkanie on-line z autorem. Będziemy rozmawiali o proponowanych praktykach i naszych doświadczeniach z nimi związanymi. Rozmowa zostanie oczywiście udostępniona na naszej stronie.

Spotkanie z Anną Marią Bujko | Sierpień 2021

Analitycznych nieoczywistości ciąg dalszy. Głos. Narzędzie komunikacji. Narzędzie, przy pomocy którego możemy sobie, jako analitycy, pomagać albo szkodzić. W trakcie rozmowy poruszymy tematy wpływu głosu na budowanie naszej pozycji oraz zastanowimy się, na ile możemy korygować nasz głos aby stał się naszym orężem.

E-mail: aion@aion.com.pl

 

 

 

Sprawy merytoryczne:

Tel: +48 602 118260

E-mail: artur.kasprzyk@aion.com.pl

 

Księgowość:

Tel: 668 406 702

E-mail: krystyna.piotrowiak@aion.com.pl

 

AION Sp. z o.o. ul. Krupnicza 6-8 50-075 Wrocław

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Chcesz być na bieżąco z analitycznymi nowinkami? Podaj swój adres email a my od czasu do czasu wyślemy do Ciebie ciekawe informacje.

Udało się! Oczekuj dobrych, analitycznych wieści.