W analizie nie ma dla nas sytuacji bez WYJŚCIA

DLA MENEDŻERA

Zamierzasz opracować nową strategię? Stoisz przed inicjatywą w ramach której prowadzone będą prace analityczne? Zastanawiasz się, co zrobić by zmaksymalizować prawdopodobieństwo sukcesu?

Sprawdź, czy możemy pomóc.

DLA ANALITYKA

Jesteś Analitykiem Biznesowym lub Systemowym? To tak, jak my. Szukasz dobrych praktyk, sposobów rozwiązania konkretnych problemów lub inspiracji,?

Sprawdź, czy możemy pomóc.

O METODYCE

Zastanawiasz się jak poprowadzić prace analityczne? Chciałbyś uzupełnić stosowane przez siebie podejście o sprawdzone techniki?

Sprawdź, czy nasza Metodyka jest dla Ciebie

NASZE WARTOŚCI

W AION dbamy o to, by współpraca była wartościowa dla wszystkich stron

Staramy się zawsze prowadzić prace tak, by wszystkie strony czerpały z niej korzyści i satysfakcję. Gdy należy – facylitujemy. Gdy trzeba – prowadzimy. Gdy nie wiemy – słuchamy. Gdy nie jesteśmy rozumiani – tłumaczymy. Wszystko po to, by jak najlepiej wykonać pracę w atmosferze zrozumienia i zaufania. I tak od 26 lat.

CZY WIESZ, ŻE?

Z powodzeniem można wykorzystywać analizę opartą o modelowanie w połączeniu ze zwinnie pracującymi zespołami deweloperskimi? Taka analiza, prowadzona w sposób iteracyjny i przyrostowy może bardzo pomóc w szybszym wytwarzaniu oprogramopwania w porównaniu z analizą prowadzoną bez dedykowanych języków modelowania.

%

Lat obecność na rynku

%

Analiz wykonanych z wykorzystaniem modelowania

%

Analiz wykonanych z wykorzystaniem modelowania

WYDARZENIA

Spotkanie z Howardem Podeswą | 24.04.2021

W kwietniu ukaże się nowa książka kanadyjskiego analityka biznesowego Howarda Podeswy pod tytułem The Agile Guide to Business Analysis and Planning: From Strategic Plan to Continuous Value Delivery. Z tej okazji zorganizujemy spotkanie on-line z autorem. Będziemy rozmawiali o proponowanych praktykach i naszych doświadczeniach z nimi związanymi. Wkrótce podamy szczegóły spotkania.