MANAGEREM BYĆ

Zarządzanie to niełatwe zadanie. Dobry manager to miedzy innymi dobry lider. Także dobry organizator. Indywidualnych cech, które charakteryzują dobrego managera możnaby jeszcze mnożyć. Dobry manager jednakże potrzebuje zespołu. Kompetentnego, szeroko na kompetencje patrząc.

AION pomaga w tworzeniu takich zespołów. Doradzając im. Dołączając do nich. Szkoląc. Na różnych poziomach zarządzania.

ORGANIZACJA

Otoczenie rynkowe sie zmienia? Pomożemy w redefinicji strategii. Firma się rozwija i wymagane jest uporządkowanie niektórych działań? Pomożemy z wdrożeniem procesowego podejścia do zarządzania organizacją. W tworzenia architektury biznesowej także pomożemy.

DEPARTAMENT

Postawiono nowe cele? Należy usprawnić prace departamentu? Pomożemy w opracowaniu nowych reguł biznesowych oraz procesów biznesowych. Wymagane jest lepsza współpraca członków zespołów? Pomożemy w diagnozie przyczyn oraz w organizacji ścieżek rozwoju.

PROJEKT

Podjęto decyzję o usprawnieniu procesów biznesowych? Pomożemy w zorganizowaniu pracy wytwórczej. Wymagane jest wdrożenie rozwiązania IT? Pomożemy w specyfikacji wymagań oraz nadzorze nad ich realizacją. Wymagani są dodatkowi analitycy? Dołączymy do zespołu i przeszkolimy pozostałych członków.

Poczytaj o naszej Metodyce

Wartość naszych obietnic w ogromnej mierze opiera się o wypracowane przez ponad 20 lat systemowe, przewidywalne metody pracy. Dzięki nim, dużo prościej i z dużo większym prawdopodobieństwem można planować oraz szacować zakres prac. Nasza metodyka, z racji zakresu, jest dość obszerna. Jeśli jednak chciałbyś zapoznać się ze swoistym streszczeniem menedżerskim, naciśnij poniższy przycisk (dla Radomian – naduś go 🙂 ).. 

CHCĘ POCZYTAĆ