Gotowce

Wiemy, że w czasach szkolnych korzystanie z istniejących rozwiązań było piętnowane, ale w trakcie prac projetkowych zrozumieliśmy, że odpowiednio wykorzystane GOTOWCE są wielką pomocą, oszczedzającą czas na naprawdę ważne/ciekawe czynności.

Na tej stronie znajdziesz opis rozwiązań, które według nas wielokrotnie sprawdziły się w projektach.
Use them well!

Modelowanie procesów biznesowych

Każdy analityk z reguły prędzej niż później napotka na swojej drodze Proces Biznesowy. W pierwszym kontakcie mogą się wydawać bardzo trudne, ale odpowiednie do nich podejście ułatwi Ci z nimi życie.

Praca z wymaganimi

Wymagania to chleb powszedni analityka – nie ma projektu bez wymagań.
Jak i z czym to się je… 

Technika 5 Sił Portera

We wpisie omówiono podstawowe cechy techniki 5 Sił Portera.Informacje ogólneCel Wskazanie zasadności stosowania techniki 5 Sił Portera w procesie opracowywania strategii organizacji. Opis „5 sił Portera” („Porter’s 5 forces”) to narzędzie pomagające w obrazowej ocenie...

Technika Macierz Ansoffa

We wpisie omówiono podstawowe cechy Macierzy Ansoffa.Informacje ogólneCel Uzasadnienie stosowania techniki Macierzy Ansoffa w procesie oporacowywania strategii organizacji. Opis Macierz Ansoffa w czytelny sposób przedstawia możliwości rozwoju przedsiębiorstwa. W...

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Chcesz być na bieżąco z analitycznymi nowinkami? Podaj swój adres email a my od czasu do czasu wyślemy do Ciebie ciekawe informacje.

Udało się! Oczekuj dobrych, analitycznych wieści.