Pensjonat Enklawa

Spokojne miejsce do pogłębiania wiedzy oraz podejmowania niełatwych decyzji

Kameralne spotkania i szkolenia

?

Spokojne miejsce spotkań

Intensywne życie zawodowe często powoduje, iż brakuje czasu i okazji do samorozwoju oraz retrospekcji, która daje szansę na usprawnienia w organizacji. Z tego powodu, AION oferuje Klientom możliwość podniesienia swoich kompetencji oraz przeprowadzenie ważnych spotkań, wymagających intensywnej pracy umysłowej, w spokojnym zakątku Wzgórz Trzebnickich.

?

Sala do prowadzenia spotkań

Sala spotkań w Pensjonacie Enklawa może pomieścić maksymalnie 8 osób. Kameralny klimat, spokój miejsca oraz komfortowe warunki pracy znacznie zwiększają efektywność i skuteczność spotkań oraz szkoleń.

?

Komfortowy nocleg

Intensywne, kilkudniowe spotkania i szkolenia wymagają od uczestników wysokiego poziomu koncentracji i tym samym zapotrzebowania na energię. Wyjątkowy klimat Wzgórz Trzebnickich oraz komfortowe warunki oferowane przez Pensjonat Enklawa, pozwalają na szybką regenerację sił.

Kulinarne rękodzieło

Spokojne spotkanie i idea slow food komponują się idealnie. Z tego też powodu, w Pensjonacie Enklawa oferujemy jedynie domowe, przygotowane z lokalnych, zdrowych produktów posiłki, o niebanalnych smakach. Więcej o idei żywienia w Enklawie można poczytać na stronach Enklawy Smaku.

Korzyści jakie niesie oferta

Bliskość Wrocławia, dobry dojazd zarówno z Centrum jak i lotniska, a także charakter miejsca sprawiają, iż oferta łączy w sobie cechy wyjazdu w spokojne miejsce oraz operacyjnej pracy. Dostęp do WiFi, sprzętu multimedialnego sprawia, iż spotkanie może być prowadzone z wykorzystaniem przyjętych w organizacja praktyk. Kameralny klimat, nietuzinkowe wyżywienie oraz świeże powietrze Wzgórz Trzebnickich powodują, iż praca nawet nad trudnymi tematami staje się przyjemniejsza a spotkania bardziej efektywne. Nie bez znaczenia jest także wyjątkowo korzystna oferta cenowa.

Zakres oferty

W ramach niniejszej oferty prowadzone są wszystkie szkolenia znajdujące się w ofercie AION oraz wybrane usługi doradcze, w szczególności warsztaty strategiczne, procesowe a także działania, mające na celu wyspecyfikowanie wymagań wobec IT oraz opracowywanie i ocena SIWZ.

Pensjonat Enklawa

Dojazd do Pensjonatu Enklawa

Dojazd do Pensjonatu Enklawa, zarówno z lotniska jak i Centrum, wiedzie wygodnymi ulicami i drogami. Szacunkowy czas dojazdu z Wrocławia, w normalnych warunkach, nie przekracza 40 minut.

Pensjonat Enklawa

Lokalizacja Pensjonatu Enklawa.

  • Dojazd z Lotniska zajmuje około 25 minut.
  • Dojazd z Centrum zajmuje około 35 minut.

Port Lotniczy Wrocław

Najwygodniejszy dojazd z lotniska wiedzie obwodnicą autostradową.  Należy nią dotrzeć do zjazdu Wrocław Północ a następnie kierować się na Poznań (krajowa droga numer 5).

Szacunkowy czas jazdy – 25 minut.

Rynek Wrocław

Najwygodniejszy dojazd z Rynku wiedzie ulicą Lotniczą, następnie obwodnicą śródmiejska bądź autostradową należy dojechać do wyjazdu na Poznań (krajowa droga numer 5).

Szacunkowy czas jazdy – 35 minut.

Tworzenie jednoznacznej definicji

We wpisie zaprezentowano jeden z najskuteczniejszych sposobów tworzenia jednoznacznej definicji (znaczenia) pojęcia.Informacje ogólneCel Model pojęć to jeden z filarów dobrego modelu analitycznego, którego celem jest stworzenie jednoznacznego aparatu pojęciowego,...

Brainwriting

Wpis omawia jedną z technik warsztatowych służącą do generowania idei i pomysłów -  Brainwriting.Brainwriting jest jednym z wariantów popularnego brainstormingu - techniką, która w relatywnie krótkim czasie pozwala na wygenerowanie znacznej liczby pomysłów lub...

Effort Benefit Diagram

Wpis omawia jedną z bardziej popularnych technik warsztatowych oceny atrakcyjności pomysłu -  Effort Benefit Analysis.Effort Benefit Diagram jest prostą techniką warsztatową pozwalającą ocenić zasadność realizacji określonego działania. Ocena dokonywana jest w dwóch...

Force Field Analysis

Wpis omawia jedną z najbardziej popularnych technik podejmowania decyzji odnośnie planowanej do wdrożenia zmiany - Force Field Analysis.Technika Force Field Analysis jest szeroko stosowanym modelem zarządzania zmianą; działa jako narzędzie diagnostyczne i decyzyjne...