JEDNYM ZDANIEM

Wpis dotyczy metody efektywnego zaproszenia na spotkania na podstawie struktury dokumentu, który może zostać pobrany przez zalogowanego użytkownika.

Zaproszenie na spotkanie jest istotne, bo pokazuje potencjalnym uczestnikom nie tylko gdzie i kiedy należy się udać, ale także po co to spotkanie jest zwoływane.

Zaproszenie to nie tylko zdefiniowanie miejsca w czasie i przestrzeni oraz harmonogram przebiegu spotkania. Żadna agenda spotkanie nie może obyć się bez kluczowych elementów, takich jak:

  • cel spotkania
  • planowane produkty do wypracowania
  • zasady spotkania

 

Zaloguj się aby zobaczyć dalszą część wpisu.

Plik do pobrania jest dostępny jedynie dla zalogowanych użytkowników.

Technika 5 Sił Portera

We wpisie omówiono podstawowe cechy techniki 5 Sił Portera.Informacje ogólneCel Wskazanie zasadności stosowania techniki 5 Sił Portera w procesie opracowywania strategii organizacji. Opis „5 sił Portera” („Porter’s 5 forces”) to narzędzie pomagające w obrazowej ocenie...

Technika Macierz Ansoffa

We wpisie omówiono podstawowe cechy Macierzy Ansoffa.Informacje ogólneCel Uzasadnienie stosowania techniki Macierzy Ansoffa w procesie oporacowywania strategii organizacji. Opis Macierz Ansoffa w czytelny sposób przedstawia możliwości rozwoju przedsiębiorstwa. W...